Pomaganie

Działanie to, które sytuuje się na pograniczu zaangażowanego performance'u i pracy socjalnej, było osobistym komentarzem dotyczącym trudnych do rozwiązania problemów niezaradności społecznej.
Możliwości wykreowania nowej sytuacji przez uczestniczących w warsztatach mężczyzn. Bezdomni, którzy w proszącym geście wyciągają rękę w kierunku przechodniów, na krótką chwilę zmienili się w dawców.
PREZENTOWANA NA WYSTAWACH
Wszyscy ludzie będą siostrami
MS Łódź
(2015-12-11)
Under the bridge
Center for Contemporary Art Łaźnia, Garston, Liverpool, UK
(2009)
Przebudzenie
OKSiR, Świecie nad Wisłą, kurator: Karina Dzieweczyńska
(2008)
Helping
Biennale w Pradze, Czechy
(2005)
Wesołych Świąt
Galeria Arsenał, Białystok, kurator: Magdalena Siwerska
(2005)
Pomaganie - Święto Kobiet
Kraków, organizator: ExGirls
(2004)

Koszulki z nadrukiem, Odzież z nadrukiem, Fruit of the loom, Nadruki na koszulkach, Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Włocławek, Tuchola, Świecie, Grudziądz, Chełmno, Chojnice Koszulka z nadrukiem, Odzież z sitodrukiem, Fruit of the loom, Nadruki na koszulce Bydgoszcz, Koszulki Toruń, T-shirt Inowrocław, Podkoszulek Włocławek, Bluza Tuchola, Odzież robocza Świecie, Spodnie Grudziądz, Kurtki Chełmno, Nadruki na koszulkach Chojnice Naprawa urządzeń elektronicznych: tabletów, telefonów, smartfonów, laptopów. Wszystkich producentów: Lenovo, Sony, Samsung, LG Wynajem odzieży roboczej, serwis odzieży roboczej, rental odzieży, rental odzieży roboczej, wynajem i serwis odzieży, naprawa odzieży roboczej Zacznij pracować jako opiekunka w Niemczech. Praca w Niemczech dla każdego.