Wymiana

Spotkanie z publicznością jest specyficzną wymianą już w samym założeniu, jednak analizując to zagadnienie zdecydowałam się na dookreślenie tego aktu proponując akcję bARTer - wymień się sztuką.
Była to wymiana bezgotówkowa na poznańskim Rynku Łazarskim, towar za towar, dzieło za dzieło. Uczestnicy wymiany bARTerowej uzgadniali wartość towarów lub proponowanego dzieła i dążyli do tego, by w procesie wymiany bilans był zerowy.
PREZENTOWANA NA WYSTAWACH
Wesołych Świąt
(Instytut Polski, Dusseldorf Niemcy)
(2013)
No Women No Art
(Poznań)
(2012)
Wymiana
(Galeria Sektor, Katowice)
(2012)
Wymiana Darów
(Muzeum Współczesne, Wrocław)
(2011)

Koszulki z nadrukiem, Odzież z nadrukiem, Fruit of the loom, Nadruki na koszulkach, Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Włocławek, Tuchola, Świecie, Grudziądz, Chełmno, Chojnice Koszulka z nadrukiem, Odzież z sitodrukiem, Fruit of the loom, Nadruki na koszulce Bydgoszcz, Koszulki Toruń, T-shirt Inowrocław, Podkoszulek Włocławek, Bluza Tuchola, Odzież robocza Świecie, Spodnie Grudziądz, Kurtki Chełmno, Nadruki na koszulkach Chojnice Naprawa urządzeń elektronicznych: tabletów, telefonów, smartfonów, laptopów. Wszystkich producentów: Lenovo, Sony, Samsung, LG Wynajem odzieży roboczej, serwis odzieży roboczej, rental odzieży, rental odzieży roboczej, wynajem i serwis odzieży, naprawa odzieży roboczej Zacznij pracować jako opiekunka w Niemczech. Praca w Niemczech dla każdego.